HAKKIMIZDAOnlar İçin En İyisi
ve En Doğrusu

Sertifikalı ve eğitimli profesyonel ekibimizle minik dostlarımızın sadece güzel görünmeleri için değil en sağlıklı ve uygun şekilde bakımlarını yapıyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

NEDEN BİZ?Sertifikalı ve Profesyonel Hizmet

Grooming Station Ankara olarak, pet kuaför, pet bakım uygulamaları, pet spa,  kulak ve tırnak bakımı hizmetlerini sağlamaktayız. Önceliğimiz her zaman minik dostlarımızın sağlığıdır. Her zaman onlar için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Doğal içerikli parafensiz ve hipoalerjik ürünlerle minik dostlarımızın sağlığını düşünüyoruz. . Butik bölümümüzde ise minik doslarımız için şirin , şık kıyafetler ve özel tasarım aksesuarlarla petlerinize daha çok eğlence katarak mutluluklarını tamamlıyoruz. Yapmış olduğumuz işin bir canlı üzerinde olduğu bilinciyle onları mutlu etmeyi Grooming Station Ankara olarak görev kabul ediyoruz.

_

SERTİFİKALI EKİBİMİZ

Yurtdışı ve yurtiçinde eğitimleri tamamlanmış personellerimizle hizmet veriyoruz. En küçük hizmetimizden en büyük hizmetimize kadar ilgili ve doğru çalışma arkadaşlarımızla işlemleri yapıyoruz.

_

HAYVAN DOSTU TASARIM DÜKKAN

İşletmemizi tamamen gelecek olan minik misafirlerimizin en ufak bir zarar görmemesi için tasarladık. Bekleme alanları ve aktif hizmet alanlarımız maksimum güvenliktedir.

_

PET BUTİK

Bebek, gelişmekte olan, yetişkin, kısır ve yaşlı tüm tüylü dostlarımıza, ırklarına uygun nitelikte dünya markası sağlık ve bakım ürünleri, tasma çeşitleri, ödüller, oyuncaklar aksesuarlar ve giysileri Grooming Station Ankara içerisinde bulabilirsiniz.

https://groomingstationankara.com/wp-content/uploads/2023/02/logo-footer-320x92.png
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 20:00 // PAZARTESİ KAPALIYIZ.
Duyurular

    bt_bb_section_top_section_coverage_image